KONST / Litografier / Färglitografi 8001051
*
nr 800 1051
Jeffery Edwards
(f. 1945)
Färglitografi, Jeffery Edwards (f. 1945), Moonlight, EA (konstnärens exemplar), signerad, -74, motivets mått: 53x56
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 januari 2013
kl 19:31:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/1 10:14:24
1
150 kr
3/1 15:54:21
2
150 kr
3/1 15:55:33
2
200 kr
4/1 07:56:17
3
300 kr
7/1 15:41:45
3
400 kr
7/1 17:24:09
4
300 kr
7/1 17:24:41
4
400 kr
7/1 19:26:26
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jeffery edwards konstnärens exemplar litografi litografier litografiskt blad moonlight
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28
-
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54
-
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15
*
Jeffery Edwards
nr 800 1051
Jeffery Edwards
(f. 1945)
Färglitografi, Jeffery Edwards (f. 1945), Moonlight, EA (konstnärens exemplar), signerad, -74, motivets mått: 53x56
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 januari 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/1 10:14:24 | 1 | 150 kr |
3/1 15:54:21 | 2 | 150 kr |
3/1 15:55:33 | 2 | 200 kr |
4/1 07:56:17 | 3 | 300 kr |
7/1 15:41:45 | 3 | 400 kr |
7/1 17:24:09 | 4 | 300 kr |
7/1 17:24:41 | 4 | 400 kr |
7/1 19:26:26 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik jeffery edwards konstnärens exemplar litografi litografier litografiskt blad moonlight
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28 -
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54 -
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15